Promocje
Uchwyt do szkła 45x45 dla profilu ZAMAK - surowy Ral 7016 Antracyt
Uchwyt do szkła 45x45 dla profilu ZAMAK - surowy Ral 7016 Antracyt

14,76 zł

Cena regularna: 17,84 zł

12,00 zł

Cena regularna: 14,50 zł

szt.
Uchwyt do szkła 45x45 dla profilu ZAMAK - surowy + blaszka zabezpieczająca Ral 7016
Uchwyt do szkła 45x45 dla profilu ZAMAK - surowy + blaszka zabezpieczająca Ral 7016

15,99 zł

Cena regularna: 20,30 zł

13,00 zł

Cena regularna: 16,50 zł

szt.
Pojedyncze mocowanie daszka szklanego FI 60, 1 otwór montażowy M12, AISI 304
Pojedyncze mocowanie daszka szklanego FI 60, 1 otwór montażowy M12, AISI 304

239,85 zł

Cena regularna: 276,75 zł

195,00 zł

Cena regularna: 225,00 zł

szt.
Zakończenie poręczy  dla rury 50,8x1,5 mm - szlifowany
Zakończenie poręczy dla rury 50,8x1,5 mm - szlifowany

32,00 zł

Cena regularna: 44,16 zł

26,02 zł

Cena regularna: 35,90 zł

szt.
Zakończenie poręczy  dla rury 50,8x1,5 mm - polerowane
Zakończenie poręczy dla rury 50,8x1,5 mm - polerowane

32,00 zł

Cena regularna: 42,93 zł

26,02 zł

Cena regularna: 34,90 zł

szt.
Uchwyt do szkła 45x63 mm dla rury 48,3 - szlifowany
Uchwyt do szkła 45x63 mm dla rury 48,3 - szlifowany

15,99 zł

Cena regularna: 24,48 zł

13,00 zł

Cena regularna: 19,90 zł

szt.
Uchwyt do szkła 45x63 mm dla rury 48,3 - polerowany
Uchwyt do szkła 45x63 mm dla rury 48,3 - polerowany

18,45 zł

Cena regularna: 26,94 zł

15,00 zł

Cena regularna: 21,90 zł

szt.
Uchwyt do szkła 45x45 dla profilu ZAMAK - surowy + blaszka zabezpieczająca Ral 9005
Uchwyt do szkła 45x45 dla profilu ZAMAK - surowy + blaszka zabezpieczająca Ral 9005

15,99 zł

Cena regularna: 20,30 zł

13,00 zł

Cena regularna: 16,50 zł

szt.
Uchwyt do szkła 45x45 dla profilu ZAMAK - surowy Ral 9005
Uchwyt do szkła 45x45 dla profilu ZAMAK - surowy Ral 9005

14,76 zł

Cena regularna: 17,84 zł

12,00 zł

Cena regularna: 14,50 zł

szt.
Uchwyt szkła 45x63 mm dla rury 50,8 - polerowany
Uchwyt szkła 45x63 mm dla rury 50,8 - polerowany

18,45 zł

Cena regularna: 26,94 zł

15,00 zł

Cena regularna: 21,90 zł

szt.
Uchwyt szkła 40x50 mm dla profilu - szlifowany
Uchwyt szkła 40x50 mm dla profilu - szlifowany

11,07 zł

Cena regularna: 13,41 zł

9,00 zł

Cena regularna: 10,90 zł

szt.
Kolanko ostre 90° dla rury Ø 48,3x2 mm - szlifowane
Kolanko ostre 90° dla rury Ø 48,3x2 mm - szlifowane

36,90 zł

Cena regularna: 40,47 zł

30,00 zł

Cena regularna: 32,90 zł

szt.
Elementy balustrad

Elementy balustrad

Balustrady są często niedoceniane ze względu na ich ogólną powszechność, a ich poszczególne komponenty zdają się zaledwie detalami. A to przecież szczegóły w dużej mierze decydują o jakości, wytrzymałości czy designie, co każdego dnia udowadniamy w naszej firmie.

Pierwotna rola balustrad, czyli zapewnienie bezpieczeństwa i zwiększenie funkcjonalności, wymaga obecnie rozszerzenia znaczenia o kwestie estetyczne, bo jest to nie tylko element funkcjonalny, ale również istotny aspekt stylu architektonicznego, na który coraz więcej osób zwraca uwagę. Materiały takie jak szkło, stal nierdzewna, a nawet nowoczesne kompozyty, pozwalają na tworzenie balustrad, które doskonale wpasowują się w klimat otoczenia i uzupełniają styl otoczenia.

Aby jednak móc osiągnąć satysfakcjonujący efekt, trzeba zadbać o wiele pomniejszych kwestii – od wyboru jakościowych materiałów po elementy balustrad. To właśnie te niewielkie akcesoria nadają całości odpowiednią strukturę, wytrzymałość i estetykę.

W naszej firmie dbamy o to, aby wszystkie części balustrady były jak najwyższej jakości i spełniały standardy bezpieczeństwa w branży. Z nami masz pewność, że nawet niewielka część systemu, spełni swoje zadanie.

Jakie rozróżniamy elementy balustrady?

Pod hasłem „elementy balustrad nierdzewnych” kryją się różne produkty, które znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Na podstawowe akcesoria składają się przede wszystkim:

  • słupki,

  • poręcze,

  • wypełnienie.

Oczywiście, taki podział jest raczej ogólny, a akcesoria do balustrad odnoszą się do bardziej szczegółowych komponentów, na które składają się m.in.:

Co więcej, wszystkie te elementy barierek mają jeszcze swoje poszczególne podkategorie, co pozwala na dopasowanie do konkretnych potrzeb. Na przykład, w przypadku zakończeń do poręczy dostępne są warianty szlifowane lub polerowane, ale również dostępne są produkty w różnych średnicach i kształtach. Dzięki temu klienci mogą wybrać opcje, które najlepiej pasują do wymiarów ze specyfikacji i stylu ich projektu.

Taka, różnorodność średnic jest szczególnie istotna, gdyż pozwala na dopasowanie balustrady do różnych przestrzeni, od wąskich korytarzy po obszerne tarasy czy przestrzenie o użyteczności publicznej.

Dla kogo dedykowana jest oferta elementów barierek?

Nasza oferta jest dedykowana przede wszystkim innym firmom i przedsiębiorstwom z branży w ramach współpracy B2B. Obsługujemy m.in. firmy budowlane i deweloperów, architektów i projektantów wnętrz, przedsiębiorstwa remontowe czy producentów wyposażenia.

W ramach współpracy B2B stawiamy na jasne warunki, dobrą komunikację i transparentność działań. Chcemy, aby każda ze stron była maksymalnie zadowolona z kontaktu, co pozwala na budowanie długotrwałych i owocnych relacji biznesowych.

Jesteśmy otwarci także na inne formy współpracy, tym sprzedaż dla klientów indywidualnych i osób prywatnych, którzy we własnym zakresie remontują lub urządzają swoje mieszkanie. W każdym przypadku dbamy o to, kontakt z naszą firmą był więcej niż satysfakcjonujący.

Nasz asortyment jest niezwykle bogaty i może być dostosowany do różnych potrzeb, z czego skorzystają zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i mniejsi, prywatni odbiorcy. Jeśli chcesz mieć pewność, że zakupione elementy balustrad balkonowych spełnią swoje zadanie w stu procentach, skorzystaj z naszej oferty już teraz!

Co wyróżnia elementy balustrady ze stali nierdzewnej firmy Baluss?

Z doświadczenia wiemy, że elementy balustrad nierdzewnych mają ogromny wpływ na jakość i funkcjonowanie całego systemu barierek, dlatego dbamy o to, aby każda, nawet najmniejsza część, była bezpieczna w użytkowaniu i jakościowa.

Istotna jest tutaj trwałość oraz odporność na warunki środowiskowe, ponieważ elementy balustrad zewnętrznych są narażone na działanie skrajnych temperatur, wiatru i deszczu czy śniegu. Na szczęście, dobrze zaprojektowane i wykonane komponenty mogą wytrzymać intensywne użytkowanie przez wiele lat.

Postawiliśmy na stal nierdzewną, ponieważ oferuje ona nowoczesny, elegancki wygląd, który łatwo dopasować do różnych stylów architektonicznych. Co więcej, wysoka jakość wykończenia, takiego jak polerowanie lub szlifowanie, dodatkowo podnosi walory estetyczne.

Nasze akcesoria do balustrad ze stali nierdzewnej charakteryzują się wysoką jakością, trwałością, estetycznym wyglądem, łatwością konserwacji i bezpieczeństwem użytkowania. A to wszystko dostępne jest w atrakcyjnych cenach!

Jakie korzyści niesie skorzystanie z oferty firmy Baluss?

Jakość produktów to jedno, ale równie ważna jest dla nas jakość świadczonych usług. I to niezależnie od tego, czy podejmujemy długofalową współpracę B2B, czy realizujemy jednorazowe zlecenia dla klienta indywidualnego.

Jedną z głównych zalet współpracy z naszą firmą jest łatwy dostęp do produktów lub usług wysokiej jakości, które spełniają lub wręcz przewyższają branżowe standardy. Dla odbiorcy oznacza to lepszą wydajność, trwałość i satysfakcję z zakupu.

Dodatkowo zapewniamy wsparcie techniczne i merytoryczne doradztwo, co jest szczególnie ważne w przypadku skomplikowanych produktów lub usług. Klienci mogą liczyć na pomoc w wyborze odpowiednich rozwiązań, które najlepiej odpowiadają ich indywidualnym potrzebom.

Na uwagę zasługują także konkurencyjne ceny – zwłaszcza w przypadku większych zamówień czy długoterminowej współpracy. Jako firma jesteśmy w stanie dostosować warunki współpracy do indywidualnych potrzeb klienta, w tym zadbać o elastyczne terminy płatności, dostawy, czy warunki realizacji usługi.

Firma Baluss to nie tylko systemy balustrad i akcesoria wysokiej jakości w dobrych cenach, ale również profesjonalizm na każdym kroku i bezpieczeństwo, dzięki czemu współpracując z nami, zyskujesz sprawdzonego partnera w biznesie.

FAQ

Jakie elementy balustrad znajdują się w ofercie?

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz różnorodne elementy ze stali nierdzewnej, w tym blachy montażowe, mocowania do słupków, uchwyty do poręczy czy pręty i podpory. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty na stronie.

Z jakich materiałów są elementy balustrad?

Nasze produkty są głównie wykonane ze stali nierdzewnej, co przekłada się na ich wysoką jakość i wytrzymałość, niezależnie od warunków. Elementy nierdzewne mogą przetrwać wiele lat w doskonałym stanie, co przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania i większą atrakcyjność wizualną.

Czy balustrady są odporne na warunki atmosferyczne i nadają się do użytku zewnętrznego?

Tak, nasze gotowe elementy balustrad zostały tak zaprojektowane, aby były odporne na warunki atmosferyczne i nadawały się do użytku zewnętrznego. Jest to szczególnie ważne w naszym klimacie, gdzie nierdzewne elementy balustrad są narażone nie tylko na różnego rodzaju opady, ale również skrajnie różne temperatury – od kilkudziesięciostopniowych mrozów zimą po upały latem.

Czy oferujecie wsparcie techniczne lub doradztwo w zakresie montażu?

Tak, sprzedając akcesoria nierdzewne do balustrad, oferujemy również wsparcie merytoryczne lub doradztwo w zakresie doboru najlepszych rozwiązań. Nasz zespół specjalistów jest zawsze dostępny, aby wspomóc w wyborze odpowiednich komponentów, które będą pasować do specyfikacji projektu i wymagań estetycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl